Verslo klientų erdvė

 • Ieškote kokybiškų, patikimų ir už patrauklią kainą produktų?  

  Jūs jau radote, tai BAOFENG

  BENDRA INFORMACIJA:

  Baofeng - vienas didžiausias radijo stotelių gamintojas pasaulyje.

  Baofeng.lt - oficialus BAOFENG produkcijos pardavėjas Lietuvoje! 

  Garantija - sugedusi radijo stotelė, visą garantinį laikotarpį (12 mėn.) yra keičiama nauja (neremontuojama) per 1-5 d.d. (priklauso nuo siuntų tarnybų). Pastaba: jei vartotojo nepažeista (vandens, mechaniškai) ir gedimas yra aiškus. 

  Patikimumas 98,4 % - Baofeng.lt parduotų radijo stotelių per 2020-2024 metus grižo į remontą TIK 1,6 Proc. ( t.y. iš 1 000 tik 16). 

  Grąžinimas - Baofeng.lt taiko ne tik privatiems, bet ir verslo klientams grąžinimo garantiją. Jei mūsų produktai neatitiks Jūsų poreikių, galėsite grąžinti (laikantis grąžinimo taisyklių). 

  NEMOKAMAS pristatymas - visas prekes turime vietoje, tad galime pristayti per 1-5 d.d. (priklauso nuo siuntų tarnybų). Kaune ar atsiimant pas mus, tą pačią dieną. 

   

  Jau virš 400 verslo klientų pasirinko Baofeng.lt

   

   

   

  INFORMACIJA APIE RADIJO STOTELES:

  Garso kokybė - PUIKI. Radijo stotelės "šneka" ypač aiškiai ir garsiai. Galima net triukšmingoje aplinkoje atpažinti pašnekovo balsą.

  Visos BAOFENG radijo stotelės "šnekasi" su visomis t.y. galima rinktis skirtingus modelius, skirtingos reikmėms. PVZ: vadovui kompaktiška/funkcionalią, lauke dirbantiems darbuotojams vandeniui atsparias, viduje dirbantiems lengvas/ekonomiškas. Visi su visais susišnekės, o vadovas viską girdės. 

  Ekranas ir mygtukai - skirti funkcijų ir dažnių valdymui. Su ekranu radijo stoteles verta rinktis tik tuo atveju, jei planuojate bendrauti vis su kitomis radijo stotelėmis t.y. jei yra būtinybė keisti dažnius arba reikalingas funkcionalumas. Visais kitais atvejais verta rinktis modelius neturinčius ekrano. Kodėl? Paprasčiau ir patogiau naudotis.  

  Jau turite radijo stoteles ir norite pasipildyti naujomis. Ne problema! Mes NEMOKAMAI prijungsime iš mūsų naujai įsigytas radijo stoteles prie Jūsų jau turimų.

  Didelis aksesuarų pasirinkimas - ausinės, antenos, dėklai, akumuliatoriai...

  Akumuliatoriai - gal radijo stotelės ir ilgaamžės, bet kaip ir visų įrenginių Li-ion akumuliatoriai metams bėgant "sensta", tad tenka keisti. BAOFENG akumuliatorių kainos tikrai "nesikandžioja" (iki 20 eur/vnt).

  Akumuliatoriaus veikimo laikas - panašiai kaip naudojantis mobiliuoju telefonu. Budėjimo režimu ~2 paros. "Normaliai" bendraujant radijo stotelės veikimo laikas pateiktas žemiau esančioje lentelėje.

  Įjungi ir naudoji. Radijo stotelės atkeliaus pas Jus pilnai paruoštos darbui. 

   

  Žemiau pateiktoje lentelėje galite palyginti radijo stotelių skirtumus ir išsirinkti Jums tinkamiausias.

   

   

  +3706 00 888 92

  info@baofeng.lt